Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Kreskówki pełne reklam

Animowany biznes kręci się coraz szybciej, a bohaterowie kreskówek przyciągają do kin miliony dzieci i dorosłych oraz biją kasowe rekordy. Coraz częściej interesują się nimi reklamodawcy.

Na rynku, który jeszcze do niedawna kojarzono głównie z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem, robi się coraz ciaśniej. Animowane filmy wyrastają jak grzyby po deszczu - od trzech tygodni na polskich ekranach są "Roboty" studia 20th Century Fox, a 1 lipca nad Wisłą zadebiutuje najnowsza produkcja DreamWorks Animation - "Madagaskar".

Do powrotu do ekstraklasy szykuje się też Walt Disney Co. Jego najnowsza kreskówka "Kurczak mały" ma wejść do kin w listopadzie. O tym, że Hollywood udało się reanimować modę na filmy animowane, świadczą liczby: podczas pierwszego weekendu w amerykańskich kinach "Madagaskar" zebrał 61 mln dol., ustępując jedynie "Zemście Sithów".

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider