Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Ile czasu pozostało tradycyjnym mediom?

Nikt już nie wątpi, że tradycyjne media przegrają w konkurencji z Internetem. Reklamodawcy zaczęli inwestować coraz większe sumy w promocję internetową, co oznacza poważny spadek dochodów wydawnictw tradycyjnych.

Mówienie o tym, że w przyszłości czasopisma internetowe zastąpią prasę tradycyjną już od pewnego czasu nie należy do sfery science-fiction. Jest to rzeczywistość poparta licznymi badaniami Internetu. Przyszłość ta stała się teraźniejszością, o czym świadczy fakt, że aż co drugi polski internauta czyta gazety w wersji elektronicznej (Megapanel PBI/Gemius, kwiecień 2005). Wydawcy gazet papierowych mają poważny powód, aby obawiać się konkurencji Internetu. Dotyczy to nie tylko gazet, ale także tygodników, bo jak przewidują amerykańskie badania Media Life, co trzeci tytuł przestanie niedługo istnieć na rynku.

http://www.mediarun.pl/news/id/12544

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider