Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Wydawcy zarabiają w Internecie

W tym roku ich przychody powinny sięgnąć 1,4 mld dolarów. Internauci coraz częściej szukają wiadomości w sieci, która przyciąga też rosnącą liczbę dużych reklamodawców. Doceniają oni znaczenie, jakie ma znana marka, przewidywalna jakość i treść - twierdzi firma badawcza eMarketer w swym ostatnim raporcie dotyczącym aktywności internetowej wydawców gazet.

Dzienniki zarabiają zarówno na sprzedaży prenumeraty wydań on-line, jak i na reklamach. Według raportu sektor gazet on-line czeka w tym roku podobne tempo wzrostu jak w ubiegłym, gdy amerykańscy wydawcy zarobili w Internecie ponad miliard dolarów, o 38 proc. więcej niż w 2003 r. W tym czasie wartość całego rynku reklam on-line wzrosła o 32,5 proc. Jak ocenia się w raporcie, biorąc pod uwagę dobre wyniki pierwszego półrocza, także w 2005 r. wydawcy amerykańskich gazet mogą liczyć na podobny wzrost przychodów wydań on-line. I podobnie jak w ubiegłym roku dynamiką przewyższą one wzrost rynku reklamy w sieci.

http://rzeczpospolita.pl/gazet(...)_11.html

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider