Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Cena czy jakość ? czym kierują się Polacy przy zakupach?

Czym kierują się konsumenci wybierając określone produkty ? między innymi o to pytali ankieterzy Acxiom Polska w najnowszej fali Ogólnopolskiego Kwestionariusza Produktów i Usług.

?Unikam drogich, markowych produktów, bo nie chcę przepłacać za markę? ? pod tym stwierdzeniem podpisało się twierdząco 46% konsumentów zapytanych przez Acxiom. Ponad połowa respondentów (56%) przyznała także, że ?jeśli może zrobić coś samemu, nie płaci za to, nawet gdy musi poświęcić swój czas?. Polacy wydają się być bardzo oszczędni i skrupulatnie liczą wydawane pieniądze. 42% konsumentów ?kupuje przede wszystkim na promocjach i wyprzedażach?, a 55% ?zanim coś kupi, uważnie porównuje ceny różnych producentów?. Wrażliwość na cenę wykazuje większość z nas i często przeważa ona nad sympatią czy przywiązaniem do określonego producenta - 36% respondentów przyznaje, że ?j eśli jakaś firma zaoferuje dany produkt taniej, to chętnie zrezygnują z dotychczasowego dostawcy?.

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider