Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Coraz więcej latamy i przewozimy

W maju tego roku z usług linii lotniczych skorzystało o 7 proc. więcej osób niż rok wcześniej. Ilość przewożonych towarów zwiększyła się o 5,1 proc.

Zdaniem analityków z IATA (International Air transport Association) to efekt wzrostu gospodarczego na całym świecie.

W kwietniu liczba osób, które skorzystały z usług przewoźników lotniczych, podniosła się o prawie 10 proc. w porównaniu z kwietniem 2005 r. Była to przede wszystkim zasługa zainteresowania podróżami w okresie wielkanocnym.

W maju 2006 r. międzynarodowy przewóz towarów, chociaż również był znacznie większy niż rok wcześniej, był o 1 punkt proc. niższy niż w kwietniu 2006 r. Głównym tego powodem był spadek frachtu odnotowany w Ameryce Łacińskiej, związany z kłopotami Variga, brazylijskiego przewoźnika narodowego.

IATA szacuje, że ilość przewożonych towarów w ciągu całego 2006 roku podwoi się w stosunku rocznym i wyniesie 7 proc.

W ciągu pierwszych pięciu miesięcy tego roku przewoźnicy z BliskiegoWschodu odnotowali wzrost przewozów cargo w porównaniu z podobnym okresem 2005 roku o 19,6 proc., z Ameryki Północnej o 6,5 proc., z Ameryki Łacińskiej o 5,3 proc., z rejonu Azji i Pacyfiku o 5,2 proc., z Afryki o 3,8 proc., a z Europy zaledwie o 2,1 proc.

http://www.mediarun.pl/news/id/16363

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider