Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Powstaje darmowy e-book o efektywności serwisów www

Trwają prace nad drugą wersją darmowego e-booka "Kurs Usability". W porównaniu do poprzedniej wersji kurs wzbogaci się o nowe działy i aktualne przykłady z sieci. Premiera e-booka we wrześniu.

- Kurs adresowany jest do osób związanych z marketingiem, reklamą i PR. Do wszystkich którzy wykorzystują internet do komunikacji ze swymi klientami, dziennikarzami i otoczeniem biznesowym - informuje Tomasz Karwatka z agencji Janmedia Interactive, autor ebooka. Karwatka wyjaśnia w nim m.in. jak budować intuicyjne w obsłudze serwisy www.

- Aby dalej rozwijać "Kurs Usability" zdecydowałem się umożliwić zakup powierzchni reklamowej na łamach e-booka. Mam nadzieję, że precyzyjne dotarcie do potencjalnych klientów zachęci agencje interaktywne i inne firmy z branży do wsparcia tej inicjatywy - mówi Karwatka.

Aktualną wersję kursu pobrać można pod adresem www.webusability.pl/2006/02/12/darmowy-kurs-usability-dla-kazdego.

http://www.mediarun.pl/news/id/16955

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider