Przeskocz menu

Praca

Tylko nieliczni pracują z nami

3. Flash animator

Zadania: tworzenie stron animacji/historyjek flashowych na potrzeb klientów.

Podstawowe wymagania techniczne:

  • doskonała znajomość programu Adobe Flash na potrzeby animacji,
  • znajomość animacji poklatkowej,
  • znajomość anatomii i umiejetność animowania postaci ludzkich,
  • doświadczenie w tworzeniu filmików w stylu komiksu.

Wymagania personalne:

  • wysoka kultura osobista,
  • swobodna komunikatywność z klientami w mowie i piśmie,
  • uzdolnienie graficzne,
  • wyczucie estetyczne, kreatywność,
  • solidność/dokladność, szczegolowość,
  • terminowość, punktualność,
  • zdolność szybkiego uczenia,
  • niepalący.

Podsumowanie:

Oferujemy prace w biurze pod Warszawa w pełnym wymiarze godzin lub praca zdalna.

Zainteresowanych prosimy o nadeslanie CV + LM na adres praca@imperion.pl, format tematu [imie i nazwisko] FLASH ANIMATOR.

Prosimy o dopisanie na nadsylanych dokumentach noty: "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji, zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883".

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobili?my

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy"

BAIT - Internet provider