Przeskocz menu

Aktualności

Warto wiedzieć

Zarobić na internecie?

Na reklamie internetowej zarabiają nie tylko wielkie portale czy nieco mniejsze serwisy tematyczne. Coraz częściej do kieszeni instytucji finansowych zaglądają zwykli użytkownicy internetu, którzy prowadzą swoje prywatne strony.
Choć daleko nam jeszcze do standardów z krajów najlepiej rozwiniętych i reklama internetowa ma znikomy wpływ na domowe budżety, miłośnicy internetu sięgają po narzędzia, które umożliwiają zarobienie nawet 200 USD miesięcznie wyłącznie za oglądanie internetowych reklam wielkich firm, instytucji finansowych czy amerykańskich kasyn. Taka metoda docierania do klientów już niedługo może pojawić się na naszym rodzimym rynku reklamy internetowej.

Rynek podzielony

Choć rynek internetowy w Polsce stale rośnie, wciąż daleko nam do rozwiniętych rynków USA i większości krajów Europy Zachodniej. Reklama internetowa to dziś około 2 proc. pieniędzy wydawanych na reklamę w ogóle, ale zgodnie z prognozami analityków rynku w ciągu dwóch lat polskie portale mogą dogonić swoje zachodnie odpowiedniki - za oceanem budżety na reklamę w sieci osiągają 10 proc. wydatków.

ContentLink.pl

powrót

Nasze realizacje

Co ostatnio zrobiliśmy

W związku z 15 leciem działalności firmy oraz poszerzeniem świadczonych usług o Wideo na żądanie oraz Telewizję cyfrową, przygoto-waliśmy projekt "ekstremalnej metamorfozy" dla operatora telekomunikacyjnego firmy BAIT. ...

BAIT - Internet provider

BAIT - Internet provider